![]() |
Lesvos!
Skulle va kul o höra från er som varit och semestrat i år!? Alltid lika kul o läsa vad folk ser o gör på ön!
I love that island!! |
Sv: Lesvos!
Citat:
Amsterdammer bye_bye |
Sv: Lesvos!
åker ner till ön den 31:e juli.. ska hälsa på släkten o vänner som vanligt. Kommer nog enbart vara i Plomari med lite utflykter till närliggande byar o en sväng till Mytilini.
Lisa :) |
Sv: Lesvos!
Jag åker den 27/7!!! Längtar såååå
Jag måste hälsa på alla mina vänner i plomplom och såklart i ag. isidoros |
Sv: Lesvos!
jag/vi har åkt till din favorit ställe i några år nu. Och älska den lika mycket som jag tror att du gör!! Vi har redan bokat för i år men gjörde det innan vi såg reklamen för Airtours. Man kunde åka 3 vk om man betallde lite extra (400kr?) men de visste inte riktig om en längre tid. men det är fantastiskt. Hoppas att de finns nästa år. Vi kanske har setts i Plomari?
Hör av dig! Suzzana |
Sv: Lesvos!
Ja det kanske vi gjort! Plomari är ju inte så stort!
|
Sv: Lesvos!
Var i Plomari og Lesvos 14 dager i september i fjor, for første gang, og vi likte oss veldig godt! Bodde på Maria Apartments i ytterkanten av byen (retning Agia Isodoros) og hadde en fantastisk utsikt over havet og byen. Vi badet rett nedenfor på en strand der det var toppen 10 mennesker. Leide bil i tre dager og besøkte de mest kjente byene og stedene. Var innom Agia Isodoros en gang og badet også. Hellas er topp!
Vennlig hilsen Sigrun :) |
Alla tider är GMT +1. Klockan är nu 12:47. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
KALIMERA & TA DET LUGNT