Ämne: Hotell Lenio?
Visa ett inlägg
  #13  
Gammal 2013-08-20, 20:02
skrutt skrutt är inte uppkopplad
 
Reg.datum: apr 2007
Inlägg: 262
Standard Sv: Hotell Lenio?

Va synd med maten...jag tycker dom har jätte god mat!! ALLT jag ätit har vart gott!! Brukar äta "smårätter"...men även annat!! men men smaken e ju som baken...delad..
Citat:
Ursprungligen postat av Celbe Visa inlägg
Vid vår bonusvecka på Skiathos nyligen såg det inte ut att vara någon större aktivitet på Lenio. Det fanns en skylt om "Rooms to let" med tel nr. Vi åt lunch på tavernan när vi precis hade kommit ner och nu måste jag vara ärlig, det var tyvärr den sämsta maten vi åt på hela veckan.

Om man nu gärna vill bo i närheten av Lenio och i Megali Ammos finns Lydia Studios precis bakom. Rimliga priser, lite äldre standard och perfekt om man, som vi, enbart vill fixa frukosten själv. På andra våningen finns det studios med havsutsikt och balkongen är lika stor som halva rummet. Det går att boka både via deras hemsida och via Booking. Vid det sistnämnda får man faktiskt kvitto (eller slippen i alla fall).

Edit: Det finns flygstolar med Ving och danska Spies också.

Celbe
Svara med citat