![]() |
|
#6
|
|||
|
|||
|
Vad kul att ni har haft en bra och härlig semester! 2 euro för en yoghurt verkar lite väl magstark med tanke på att vi reser med två hungriga tonårsbarn. Hur ser priserna ut inne i stan? Har läst på en annan tråd att det ska ligga en LIDL-affär precis i utkanten av stan. Det blir väl till att handla där kan jag tro
. Vad kostar det att äta ute på kvällarna? Vi är ute efter enkla tavarnor med god grekisk mat . Skriv gärna mer och berätta om er semester!Ha det bra !!
|
| Ämnesverktyg | |
| Visningsalternativ | |
|
|