![]() |
|
#1
|
|||
|
|||
![]()
Håller absolut med Ia - Skiathos!! Ni vill till en mysig ö med fina stränder, bra restauranger och shopping, Skiathos har allt det! Dessutom en mängd mysiga barer och pubar inne i stan. Hyr en moppe och åk till en ny strand varje dag. Går även badbåtar till stränderna. Naxos är ju också en helt fantastisk ö, men som Ia skrivit här ovan så är transfern lång, åker ni till Skiathos så hinner ni ut till stranden på eftermiddagen!
![]() Airtours har den 17/8 ospecificerat till Skiathos för 3699 kr, endast flygresa 2399 kronor (från Arlanda). Vingresor och Apollo har också resor till Skiathos, kolla även deras sista minuten! Lycka till! ![]() Senast redigerad av Hestia den 2009-07-28 klockan 19:17. |
#2
|
|||
|
|||
![]()
Tack så hemskt mycket för alla tips, ni och kalimera har varit till stor hjälp
![]() Mitt val blev ospecifierat till samos då vi är väldigt oflexibla och var tvugna att åka 15 el 16. Annars hade ditt alternativ med ospec. till skiathos den 17de annars varit med i tankarna. Men är säker på att vi kommer trivas jätte bra på samos ![]() Återigen: tack så mycket! |
#3
|
|||
|
|||
![]()
Grattis till resan, så bra att ni lyckades hitta en resa till Samos som passade!
![]() Önskar er en riktigt trevlig resa! ![]() |
#4
|
||||
|
||||
![]()
God tur
![]() Ia |
#5
|
|||
|
|||
![]()
Samos! Øya har absolutt alt og er veldig vakker med høye fjell og nydelige strender! Shopping i Samos by eller ta båten til Tyrkia(1,5t) Masse og se og gjøre men anbefaler dere å bo i Pythagorion!
|
![]() |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|