![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
De gånger jag köpt sista minuten biljett så har jag bokat på torsdagen och rest iväg på lördagen. Mer is i magen än så har jag inte vågat ha.
Vi försökte oss på att boka in oss på ett SAS-plan från Aten till Stockholm den 18 juli, jovisst hade de platser kvar- men de ville ha 15 000 kr per biljett, vi valde att åka på våra tidigare inköpta biljetter lite senare på dagen istället ![]() ![]() Synd att de inte slumpar bort ev. restplatser längre // Helén |
#2
|
||||
|
||||
![]()
JAg fick betala 10600 för 2 vuxna och 1 barn på tre år. Det är väl ok? Vi ska till Argassi, ett hotell som heter Krinas.
|
#3
|
|||
|
|||
![]()
Vad gæller tillgången på sista minuten-biljetter i sommar ær utbudet ganska dåligt. Rent krasst kan man sæga att resebolagen inte ræknat med att vi svenskar reser utomlands sommaren-09 pga rådande lågkonjunktur. De biljetter som finns lær ju gå åt nu då vædret ser ut som det gør.
Som många sæger gæller det nog att boka en, max två dagar føre avresa før att hitta de riktiga klippen. Hoppas du får en skøn resa! |
![]() |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|