![]() |
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
Pool-boende är utom min referensram, men massor av folk här inne har erfarenhet av pool-boende i Aggia Anna och Agios Prokopios, så du kommer få bra svar.
Rent reflexmässigt tycker jag 60€ låter ok om det är ett schysst boende. 120€ på Naxos? Mjaae! Lycka till! och Trevlig resa!
|
|
#2
|
|||
|
|||
|
Tycker också att 120 är för mycket. När åker ni, är det under peak-säsong dvs augusti är priserna överlag mycket högre. Det låtef alla fall mycket.
Men |
|
#3
|
|||
|
|||
|
Kolla Hotel Adriana i Prokopios. De har pool. Dessutom är ägaren Yannis mycket trevlig och serviceinriktad.
|
|
#4
|
|||
|
|||
|
Det heter Villa Adriana Hotel i Prokopius. Finns på Booking.
Vi har bott där flera gånger och är jättenöjda! |
|
#5
|
||||
|
||||
|
Jag kan rekommendera Nicoletta Studios, enkelt boende med pool.
// KR |
|
#6
|
||||
|
||||
|
Vi har bott på Aggeliki Studios ett par gånger, i Agia Anna. Vi har inte varit där i högsäsong, utan i juni och september. Tycker mig minnas att det kostade 35 euro/natt (fyra personer). Men det var några år sen, så kanske att en kan räkna med 45 euro idag?
Bea |
|
#7
|
|||
|
|||
|
Hej
Det vart Aegeon Hotel nära St.Georg stranden. Frugan ville ha lite shopping och rörelse runt sig ![]() Tack för visat intresse
|
|
#8
|
||||
|
||||
|
Vad blev det för pris?
|
|
#9
|
|||
|
|||
|
Priset blev ca €80 för 4 personers studio. Rymligt rum 30 kvm med 4 riktiga sängar.
|
|
#10
|
||||
|
||||
|
Citat:
|
![]() |
| Ämnesverktyg | |
| Visningsalternativ | |
|
|