![]() |
#1
|
||||
|
||||
![]()
En fågel viskade i mitt öra att det för några år sedan var svårt att hitta boende för unga. Vi är 3 20-åringar som skall båtluffa och vi åker nu på Lördag.
Är det så fortfarande? Behöver man oroa sig? |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Jag tror inte att ni behöver oroa er, kom just på att det finns en tjej här på forumet "Alexandra" som har skrivit resebrev från förra sommaren, hon är i ungefär samma ålder, så det är nog inga problem. Har ni tidigare luffat med familjen så kan det ju vara bra att söka upp boende där ni tidigare varit.
// Helén |
#3
|
||||
|
||||
![]()
nee :9 det ska inte vara nåt problem, jag har åkt ensam i 3 år, å jag har aldrig haft några problem med att hitta boende. Dom brukar snarare försöka locka en med roliga erbjudanden haha, i somras på Naxos raggade dom upp oss med att dom kände dörrvakterna till stans största disco haha = gratis inträde
![]() ![]() Lycka till ![]() //Elsa |
![]() |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|