![]() |
|
#1
|
|||
|
|||
![]()
Jag bokar alltid på Budget på Flygplatsen, helt klart bästa priser, men jag hyr ju flera gånger / år där.
/Nico P.S: Finns även ett företag i Kissamos som ha vettiga bilar till bra pris och dom lämnar och hämtar bilen vid flygplatsen. |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Holiday autos är en bra bilfirma som levererar till flygplatsen, vi har alltid varit nöjda med dom. Vi har bokat på plats och då fått bättre priser än vad som annonseras på nätet men vill man vara säker på att få en bil under högsässong och är ute efter en speciell modell bör man kanske boka i förväg.Första året bokade vi och hämtade i stan men nu slår vi bara en signal och får den direkt till flygplatsen.
|
#3
|
||||
|
||||
![]()
Her precis boket en bil på Kreta, tänkte att den här gången skall jag hyra när jag kommer ner, men efter lite sökning på nätet hittade jag en uthyrare med bra priser, rätt bil och heltäckande försäkring. Så nu blev det bokat. En Suzuki Samurai hardtop med AC och airbag 206 € för en vecka. Såg att småbilar typ FIAT Sceicento kostar från 118 € per vecka. hör av er om ni vill ha webadressen till uthyraren då det kanske räknas som reklam om jag lägger ut den här.
Senast redigerad av bob-kåre den 2008-04-13 klockan 14:39. |
![]() |
|
|