![]() |
#1
|
||||
|
||||
![]()
Är det någon som bott på Stavris i CF? Hur är det i så fall? Finns det något annat superbra boende där?
![]() Undrar lenapg och Nisse |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Superbra och superbra, det är ju svårt att veta vad du menar med det. Men,kan rekommendera three brothers, du får googla på det. vi bodde jättebra där, apartment, stor altan längst upp i huset. De har också restaurang med samma namn, den rekommenserar jag också.
|
#3
|
||||
|
||||
![]()
Bodde på Stavris slutet på sept. förra året. Väldigt fräscht boende, rummen renoverades för drygt ett år sedan. Hade rum mot sydväst och det var inte helt fel att sitta på baolkongen och ta en pilsner och njuta av solnedgången. De har även fri tillgång till internet i receptionen. Bra boende till låga priser hela säsongen. Rekommenderas!
/Marco |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Vi bodde på Livikon som ligger bredvid hotell Samaria och trivdes mycket bra. Fin utsikt över havet. Betalade 35 € i oktober.
|
![]() |
|
|