![]() |
|
#1
|
|||
|
|||
![]()
Tack för info, nu är jag ännu mer spänd och längtande. Jag har läst en del recentioner om Chrispy och det är både ris och ros, men smaken är ju som baken ..... så det är som alltid bäst att bilda sig en egen uppfattning. Vi tänkte hyra bil ett par dagar, vet du något om priser för biluthyrning? och om det finns biluthyrare i Rapaniana.
|
#2
|
|||
|
|||
![]()
Tyvärr vet jag inte priserna för hyrbilarna, men jag vet att vårt hotell Selini sutes hade både bil och cykeluthyrning, och att det fanns en hel del andra som hyrde ut bilar i närheten. Närmast var precis bredvid vårt hotell.
//Ingela |
#3
|
|||
|
|||
![]()
Det löser sig när vi är på plats, med bilen menar jag. Nu är resan slutbetald och spänningen stiger, förhoppningsvis inte spänningsfeber, med tanke på tråden om värmekameror på flygplatsen.
![]() |
![]() |
|
|