![]() |
|
#1
|
|||
|
|||
![]()
Båten till Milos Beach kostade 6 euro tur och retur. Fast vi gick över berget varje gång. Helt okej promenad. Bara att ta med vatten och parasol. Vi både oxå på Apollos hotell. Ett bra hotell. Lite små trist frukost men annars kanon. Något internet såg jag inte men det kanske finns. En jätte mysig by. Åker gärna tillbax igen..................Hoppas ni får en kanon tid där.
MvH Ottina |
#2
|
|||
|
|||
![]()
Hejsan
Förra året fanns det en bar där "alla" satt med var sin lap top så det är säkerligen inga problem. Det gick en buss till den närmaste och finaste stranden. Väldigt trevligt ställe,lite turistiskt men mysigt. Svårt att parkera bilen. Mycket god mat överallt. Jag skulle gärna återvända. Ha en underbar resa. Åse |
#3
|
|||
|
|||
![]()
Biluthyrning finns, alldeles utanför bykärnan uppe vid vägen- Europcar + nån motsvarande. Maten är kalas, med ett undantag.
|
![]() |
|
|