Kalimera Grekland

Gå tillbaka   Kalimera Grekland > Ordet är fritt > Om Forumet

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Prev Föregående inlägg   Nästa inlägg Next
  #26  
Gammal 2013-06-26, 08:11
Klick Klick är inte uppkopplad
 
Reg.datum: jul 2006
Ort: Helsingborg
Inlägg: 893
Standard Sv: Forumdesign

Citat:
Ursprungligen postat av Arne Visa inlägg
Kanske det nu kan vara i tiden att öppna ett Kalimerakonto där aktiva medlemmar kunde sätta in exv varsin tvåhundring per år för att vidmakthålla detta eminenta forum.
Ett fantastiskt bra förslag!!

Citat:
Ursprungligen postat av nilam Visa inlägg
En Kalimera-app skulle jag vilja ha
Då behöver jag genast köpa en ny smartphone för min snart väldigt antika galaxy mini kommer inte klara denna app

Citat:
Ursprungligen postat av Sunny12 Visa inlägg
Det som kändes och känns viktigt för mig är all kunskap och erfarenhet som alla delar med sig till varandra om Grekland och att alltid få svar på det man undrar över som är så fantastiskt!
Här finns alltid något intressant att läsa, resebrev och mycket annat man kan söka efter i gamla trådar.
Instämmer fullständigt! Jag tenderar att vara mer aktiv på detta forumet ju närmare min årliga resa jag kommer... Även om jag besökt min ö de senaste sex åren så har jag fortfarande inte sett allt på ön ännu och det är det väldigt bra att använda sig av forumet.
Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 20:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
KALIMERA & TA DET LUGNT