![]() |
|
#1
|
|||
|
|||
![]()
Jaaa den trappan är det alla gånger, tusen tack! Jag har också trampat den med barn men de var pigga och tonåringar. Och restaurangen med den fantastiska maten är den som ser lite oanselig ut till höger, kan inte komma på namnet. Kanske inte restaurangen som man ser långt ner på bilden vid den grekiska flaggan heter Zorbas, jag kan ha fel, men den heter något med Beach och det var väldigt bra att äta lunch där. Det stämmer säkert med Koralli även om jag inte tror det boeendet tillhör restaurangen men de har nog också utsikt på rätt håll. Tack snälla alla.
|
#2
|
||||
|
||||
![]() Citat:
![]() |
#3
|
|||
|
|||
![]()
Lysande forum detta! Och vilken bra kamera du måste ha. Då har vi fått ihop Koralli + Zorba (!) + beach + Cally och nu fattas bara namnet på den fantastiska restaurangen, fast det kan ju kvitta nu när vi kan hittar dit. Det är inte säkert den hör ihop med hotellet alls och det gör ju inget. Nu har vi boenden att välja på med god mat på krypavstånd. 1000 tack.
|
#4
|
|||
|
|||
![]()
På høyre side av trappen som går ned til stranden er det meget bra restaurant som heter Miltos. Den åpnet for ca 3-4 år siden.
|
#5
|
|||
|
|||
![]()
Miltos! Där satt den :-) Tack kirtor.
|
![]() |
|
|