![]() |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Ja jag vet Lissi och jag beundrar dig för att du badade! Det fanns en tid då jag brukade ta första doppet April/maj i Sverige men jag har blivit en riktig badkruka sedan jag flytta hit.Helst ska det vara över +25.
Agda |
|
#2
|
|||
|
|||
|
Jag skojade bara med Dig, det hoppas jag Du förstår!
Vi vill SJÄLVKLART bada i härligt lagom varmt vatten när vi kommer till Peloponnessos i sommar! Du får gärna rekommendera bra stränder! Vi ser också fram emot en härlig schlagerkväll på lördag och som jag skrev på annan plats..Anna Vissis låt tycker jag är kanon! Hörde den för första gången i radion i dag!! Jag hoppas Grekland vinner igen!Lissi |
|
#3
|
|||
|
|||
|
Självklart förstod jag det! Vi har bara fina stränder runtomkring här så det är bara att välja och vraka! Ok nu var jag nog lite partisk
.Det finns allt här från finkorninga till klippor,långgrunda och djupa,enskilda och allmänna.Jag tror att du kommer att finna din favorit,Lissi.
Senast redigerad av Agda den 2006-05-15 klockan 12:39. |
![]() |
|
|