![]() |
#11
|
|||
|
|||
![]()
Jeg skjønner ikke hvorfor dette temaet overhodet diskuteres.
Med den generelle økningen av inntekter som vi har hatt i de seneste årene så er det vel greit at vi må bruke mere penger når vi er ute. Det er slettes ikke synd på oss, men på grekerne som også må betale det en vare koster og som ikke har hatt samme økning i inntekt som vi har! Selv om 1 liter melk koster mere i hellas enn hjemme så kan man jo spørre seg hvor mange liter melk kjøper man i løpet av 1-2-3-4 uker? Jeg tror de fleste overlever denne utgiften. Og nekter å tro at det er utgifter til melk som tar knekken på et feriebudsjett. Senast redigerad av ragnhild den 2007-08-12 klockan 00:33. |
|
|